Центр Рафтингу

Центр Рафтингу - це команда однодумців-спортсменів, яка надає можливість туристам поринути у вир захоплення, адреналіну та перемог. Наша ціль - створювати позитивні емоції та поширювати інформацію про користь активного туризму: рафтингу, сплавів, походів, спелеомандрівок, скелелазання. Наша мета - створити максимально наближені до побажань замовника умови активного відпочинку. Наші основні принципи - це відповідальність у виконанні замовлень, клієнтоорієнтованість у перемовинах, непорушність в питаннях безпеки. Наша основна цінність - це сформований за роки колектив позитивних інструкторів-спортсменів, на який завжди можна покластися.

gorgany.com

Найдинамічніша в Україні outdoor компанія, яка пропагує сучасне туристичне спорядження, найвищий рівень сервісу, професійну консультацію і надихає людей подорожувати. Команда Gorgany захоплюється подорожами і горами. Ми знаємо все про сучасне туристичне спорядження не лише з теорії, а й з власного досвіду та зі спілкування з розробниками і мандрівниками. Наші експерти можуть порадити як зібратися і на комфортний відпочинок з наметом на морі, і в похід у Карпати, і на сходження на Еверест. Для нас важливо, щоб люди мандрували сміливо і з гарним настроєм. Якщо хтось вагається, яке спорядження обрати чи невпевнений як воно поведе себе в реальних умовах, завжди можна запитати у наших працівників, хто вже випробував цю річ та які їхні враження.

Шава гамак

стильні, комфортні, легкі і надійні, підходять на всі випадки життя. Вони виготовлені з високоміцної тканини Rip-Stop і володіють рядом переваг: зносостійкість, водотривкість, вітронепроникність, морозостійкість, підвищена стійкість до механічних впливів, стійкість кольору, легкість.                    Завдяки армуванню ниток в складі тканини, гамак НЕ прорветься при випадковому або незначному пошкодженні полотна, що підвищує термін його експлуатації.                    Підвіска гамака здійснюється за допомогою Paracord, який на відміну від інших систем кріплення має невелику вагу і високу міцність на розрив.

Їдло

ЇDLO - це ідеальні страви для швидкого втамування голоду будь-де. Лише залийте ЇDLO окропом, ретельно перемішайте, закрийте замок, зачекайте протягом 10 хвилин і їжте - в офісі, на відпочинку, у горах чи на риболовлі, в далекій подорожі за кермом. ЇDLO однаково смакує як дорослим, так і дітям. Смакуйте здорову їжу в будь-яких умовах без зайвих зусиль та витрат часу.

Всеукраїнська Федерація Рафтингу

Громадська організація "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" ("ГО ВФР") створена на базі Центру Рафтингу в березні 2016 року. Збори засновників Федерації призначили Трегубенко Юру Президентом ГО "ВФР". З цього часу Федерація веде важкі перемовини з Міжнародною Федерацією Рафтингу про членство. Основна проблема - це відсутність рафтингу в реєстрі неолімпійських видів спорту Міністерства Молоді та Спорту.

huskysport.com.ua

Магазин туристичного спорядження безпосередньо від виробника. HUSKY - чешська компанія з широкою мережею магазинів по всій Європі. Магазин є представником таких брендів як: BLACK DIAMOND, BRUBECK CHALK GSI OUTDOORS HAPPY ELK HUSKY LAFUMA LIFEVENTURE LIGHT MY FIRE MILLET OPTIMUS THERMOS SCOUTING

“Зелена хвиля”

Громадська організація “Клуб Радіоаматорів “Зелена хвиля” офіційно зареєстрована навесні 2016 року, хоча, як спільнота, сформувалася та запрацювала ще у 2012р. За цей короткий проміжок часу було зроблено не мало: – розроблено та впроваджено схему зв”язку на рівні батальйону для зони бойових дій 2014-2016р, розгортання та експлуатація у бойових умовах різних пристроїв для радіозв”язку з чисельними виїздами членів організації у зону бойових дій (АТО) для НГУ; – допомога та співпраця з 114 бригадою тактичної авіації; – допомога та співпраця з УДСНС в Івано-Франківській області; – встановлено симплексний та дуплексний ретранслятори, які забезпечують радіозв’язок далеко за межами міста Івано-Франківська;

Департамент молодіжної політики та спорту івано-франківської міської ради

Державна структура яка завжди підтримує спортивні заходи в Івано-Франківську. Наші змагання не виняток. Ми дуже вдячні за багаторічну плідну співпрацю.

drive zone

DriveZone - молода компанія з проектування та будівництва екстремальних атракціонів: тролеїв, мотузкових парків, скеледромів. За плечима професіоналів DriveZone вже є кілька проектів, один з яких - це найдовший тролей в Україні. Ми не просто створюємо надійні і безпечні атракціони, з DriveZone ви отримаєте якісний, унікальний продукт, який буде відповідати очікуванням клієнта.

Виробник мінеральних вод

Девайтіс це один з найбільших виробників мінеральних та мінерально столових вод в Івано-Франківській області. Виступає нашим спонсором вже не один рік. Смак і якість їх продукції будете мати змогу оцінити на під час смагань.

Фармацевтична компанія Фармак

Завдяки якості та інноваціям, «Фармак» з 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України та найбільшим експортером лікарських засобів.

Теплоціль

Інженерно-монтажний центр Теплоціль - це команда професіоналів, що займаються проектуванням та встановленням найсучасніших рішень відновлювальної енергетики.

Наш інформаційний партнер

Букви інформують тільки про актуальні і важливі події в Україні та світі. Не женуться за сенсаціями і прагнуть до якісного і здорового інформаційного клімату в виданні та в державі. #Букви — суспільно-політичне та економічне інтернет-видання в Україні, публікується українською та російською мовами. За даними Factum Group Ukraine у листопаді 2017 сайт bykvu.com відвідали 696 000 унікальних відвідувачів.

“Арахісова паста ТОМ” Компанія ТОМ

це виробник натуральної арахісової та горіхової пасти @maslotom . Вся продукція та виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами ISO та HACCP. За 8 років компанія стала лідером ринку та випустила понад 30 смаків різних паст — maslotom.com Виробництво знаходиться у Львові та відповідає за повний цикл: від підготовки сировини до фасування готової продукції. Вся продукція та виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами якості ISO та HACCP, а головною ідеєю компанії є Clean Label — чистий склад. Clean Label. В основі 100% арахіс та горіхи без солі та цукру. Смакові інгредієнти витримані в правильних пропорціях: підкреслюють смак арахісу та горішків, зберігаючи всю користь продуктів. ТОМ — це якісний продукт та високий рівень сервісу. Сотні тисяч задоволених клієнтів вже снідають з пастою, ставлять рекорди, подорожують та просто беруть з собою як поживний перекус.